Домофонні системи

Для початку треба розібратися для чого потрібен домофон?

Отже, спочатку відеодомофонні системи служили нам для відеозв’язку з відвідувачем і / або дистанційним відкриттям дверей (на двері знаходиться електромагнітний або механічний замок). Незамінна система для офісних приміщень; для заміських будинків, при відкритті хвіртки; для квартир, де є загальна вхідні двері на площадку поверху і т.д. Прості домофони і зараз в достатку на ринку.

З тих пір, домофони стали невід’ємною частиною домашніх приладів і до них стали пред’являти не тільки технічні вимоги, але і естетичні. На сьогоднішній день, на ринку існують безліч моделей дизайнерського характеру і домофони стали органічно вписуватися в інтер’єр квартири.

Уже сьогодні, технології дозволили добитися мультифункціональності відеодомофонів системи. До звичних функцій відедомофона додалися функції властиві відеореєстратора і інтелектуальної системи.

Завдяки можливості підключення до Інтернету, відеодомофон здатний переадресувати дзвінок з панелі виклику на ПК або мобільний пристрій (смартфон, планшет).

Отже, крім стандартного 4-х проводового кабелю до домофону підключається мережевий кабель для підключення до Інтернету. Якщо ви вже зробили ремонт і провести додатковий кабель проблематично, то можна підключитися до домашньої мережі по Wi-Fi, замість проводового підключення, яке теж можливо.

Але і на цьому не зупиняється прогрес. Не секрет, що майже в кожній родині, є планшет або смартфон. І функції монітора домофону тепер може виконувати програмний додаток смартфона. Для цього Вам необхідна лише виклична панель з wi fi модулем і настройка мережевих протоколів. І відкривати вхідні двері і спілкуватися з відвідувачем можете через свій мобільний пристрій, навіть якщо Вас немає дома !!! Але і найголовніше – Ви економите на моніторі домофона, вартість якого є ключовою в складі всієї системи.