Пропозиції

Торгово-розважальні центри і Бізнес Центри, Склади готової продукції і Логістичні центри

Проектування систем всього слаботочного комплексу. Монтаж і обслуговування встановлених систем.

На що варто звернути увагу в першу чергу : системи протипожежного призначення (автоматична система пожежної сигналізації, димовидалення, пожежогасіння, автоматика пожежних кранів, оповіщення про пожежу), і диспетчерські системи будівлі. Протипожежна обробка й грозозахист.

Попередню консультацію дають фахівці нормативно-технічного відділу, підбираємо обладнання та попередньо вважаємо бюджет, проектуємо і виконуємо монтаж. Согласовуем і здаємо об’єкт в експлуатацію з усіма необхідними дозвільними документами.

Офіси

Протипожежна безпека, охоронні системи (охоронна сигналізація з підключенням на пульт, відеоспостереження з доступом через мобільний пристрій, контроль і управління доступом), конференц-системи, системи гучного зв’язку і фоновий звук, структурована кабельна мережа, безшовний Wi Fi

Готелі

Протипожежна безпека, структурована кабельна мережа, безшовний Wi Fi c великим числом одночасного доступу, готельні замки (мережеві і автономні), IP- телебачення з власним контентом, відеоспостереження, диспетчеризація будівлі.

На що варто звернути увагу: створення концепції на ранній стадії для відповідності «зірковості», проектування систем і інтеграція із суміжними системами

Магазини

Відеоспостереження, охоронна сигналізація і тривожна кнопка, антікражние системи, фоновий звук, мультимедійні екрани, Wi Fi

Ресторани і клуби

Професійний звук, фоновий звук, караоке, відеоспостереження, телебачення, Wi Fi

Котеджі та квартири

Охоронна сигналізація, охоронна сигналізація периметра, відеодомофон система, відеоспостереження, супутникове телебачення, мультирум, домашній кінотеатр, система побутової автоматизації або «Розумний будинок». Блискавкозахист, система сніготанення.

На що варто звернути увагу: при виборі підрядника необхідно керуватися принципом довготривалої співпраці і приділити увагу відповідальності при управлінні проектом. У зв’язку з тим, що стадія прокладки комунікацій і фінальна стадія монтажу обладнання, як правило, розтягнута в часі, важливо не змінювати команду.

Будь-яка консультація по телефону: 067 3412194.

Не варто заповнювати поля, залишати e-mail-и, чекати лист на пошту або коли зателефонують, просто – набрати номер і отримати миттєвий відповідь на питання, що цікавить.